Топ 20 сватбени Pinterest акаунта, които да следите

Топ 20 сватбени Pinterest акаунта, които да следите

След като Ви представихме „Топ 20 сватбени инстаграм акаунта, които да следите“ е ред и на другата голяма социална платформа – Pinterest, която играе важна роля в организирането на сватбения ден за милиони жени по света.

Ако сте сгодени и Ви предстои приключението планиране и организиране на вашата сватба, то със сигурност в един момент ще имате нужда от презареждане, вдъхновение и източник на идеи. Тези селектирани акаунти са вашето съкровище, според нас. Винаги може да отворите апликацията и да Ви залеят милиони идеи и техните реализации, а и ще имате възможност да видите как изглежда вашата идея, нещо което Ви е хрумнало, но не можете да си го представите ясно.

Въобще, дори и да имате ясна и цялостна концепция, ако приемем тезата, че всяка жена планува своя прекрасен сватбен ден още от времето, когато е била малко момиче, все пак Ви съветваме да ги разгледате поне веднъж. Най-малкото, ще сте прекарали известно време разглеждайки красиви и зареждащи снимки – гарантирано вдъхновение! Ако все още нямате акаунт в Pinterest, сега е моментът да го създадете.

Ние свършихме трудната работа, сега остава само да се насладите. Препоръчително: гореща кофеинова напитка в голяма чаша и шоколад!

1. Wedding Chicks – www.pinterest.com/weddingchicks

1

2. Wedding Sparrow – www.pinterest.com/weddingsparrow

2

3. Bridal Musings – www.pinterest.com/bridalmusings

3

4. BHLDN – www.pinterest.com/BHLDN

4

5. Green Wedding Shoes – www.pinterest.com/gws

5

6. Martha Stewart Weddings – www.pinterest.com/colinweddings

6

7. Grey Likes Weddings – www.pinterest.com/greylikes

7

8. Bride To Be Magazine – www.pinterest.com/bridetobemag

8

9. Beyond Beyond – www.pinterest.com/beyondbeyond

9

10. Colin Cowie Weddings – www.pinterest.com/colinweddings

10

11. French Wedding Style – www.pinterest.com/FRweddingstyle

11

12. Vane Broussard – www.pinterest.com/vbroussard

12

13. Stone Fox Bride – www.pinterest.com/stonefoxbride/

13

14. Style Me Pretty – www.pinterest.com/stylemepretty

14

15. Once Wed – www.pinterest.com/oncewed

15

16. Love of the Lawn – www.pinterest.com/loveonthelawn

16

17. DIY Wedding Planning – www.pinterest.com/diyweddingplan

17

18. Wedding Paper Divas – www.pinterest.com/weddingpaper

18

19. Rustic Wedding Chic – www.pinterest.com/rusticwedchic

19

20. One Fab Day – www.pinterest.com/onefabday

20